fbpx

בעוד 9 ימים,
תיראו ותרגישו ב-C

C9

בעוד 9 ימים,
תיראו ותרגישו ב-C

C9

נקו את הרעלים מגופכם

ואמצו הרגלים בריאים לחיים
תוך 9 ימים בלבד,
בתוכנית הבינלאומית

Clean 9 של Forever

בליווי אישי של ג’ייקוב שגיב – שף, מומחה ומרצה לתזונה בריאה.

היו אנרגטיים יותר

שלטו במשקל גופכם

אכלו בריא יותר

הרגישו טוב יותר

מדוע חשוב לנקות את הרעלים שהצטברו בגופכם?

המזון המתועש והמעובד הפך לחלק בלתי נפרד מחיינו וגופנו יודע לאותת לנו מתי הגיע הזמן לפנות את החומרים הרעילים שהצטברו בו ושהוא אינו מצליח לפנות בעצמו: עייפות, חולשה, כאבים, פריחה על העור, ציפורניים שבירות, שיער שאינו נראה במיטבו ועוד.
במהלך תוכנית ניקוי הרעלים Clean 9, תימנעו משימוש מכל המזונות שעלולים לגרום לרעילות או לאלרגיות ותזינו את גופכם באלוורה, שהוכחה מחקרית כ-“Cleaning agent” אפקטיבי ורב עוצמה.

9 ימים של מהפך תזונתי ומחשבתי

התוכנית הבינלאומית Clean 9 של Forever היא הצעד הראשון שלכם לאימוץ הרגלים לחיים בריאים. ערכת C9 שהוכיחה את יעילותה בקרב מיליוני משתמשים בעולם, מספקת לכם את רכיבי התזונה הדרושים לכם לתקופת התוכנית, יחד עם מגוון מתכונים קלים ליישום, הצעות לאימוני כושר וטיפים לאורח חיים בריא.

כך תיפטרו תוך 9 ימים מהרעלים, תאמצו לעצמכם הרגלים לאורח חיים בריא, תכירו את התפריט המתאים לגופכם ותיהנו משליטה על משקל גופכם, מתחושה קלילה יותר ומשפע של אנרגיה שלא הכרתם!

תוכנית בינלאומית - ליווי אישי

במהלך התוכנית, תקבלו ליווי אישי של ג’ייקוב שגיב. הבעלים של “שפע אלוורה” מוצרי בריאות, משווק מורשה של חברת Forever ולשעבר השף והבעלים של “המזווה של ג’ייקוב” – בית אוכל אורגני וכיום מרצה ומנחה בסדנאות ובכנסים לאורח חיים בריא.

הידע התזונתי והניסיון הקולינארי העשיר של ג’ייקוב, מאפשרים לכם ליהנות ממתכונים מקוריים לחיים בריאים, מליווי אישי, משיחות הדרכה ומוטיבציה ומקבוצת תמיכה בווטסאפ.

JAKOB copy
JAKOB copy

Clean 9 היא הרבה מעבר לתוכנית תזונה מתקדמת.

Clean 9 תהפוך אתכם לאנשים טובים יותר…
אנשים מכווני מטרה שמתגברים על כל הקשיים והפיתויים שבדרך וכובשים כל יעד בחיים האישיים, המשפחתיים והמקצועיים

ג’ייקוב שגיב – שפע אלוורה

ערכת C9 לניקוי רעלים – כל היתרונות לחיים בריאים

מבית Forever –
מובילה עולמית
בתוספי תזונה
משנת 1978

תוכנית בינלאומית
מלווה מחקרית
הזוכה להצלחה רבה
ב-155 מדינות בעולם

תהליך מבוסס אלוורה –
צמח מרפא שסגולותיו
הרפואיות מוכרות מאות
שנים ומוכחות מדעית

חוברת הדרכה, מתכונים
קלים ליישום וטיפים
להפחתה במשקל
ותזונה נכונה

תהליך בריאותי עם
ערך מוסף: הפחתת משקל ללא צורך בשינוי
משמעותי באורחות החיים

תהליך בריאותי עם
ערך מוסף: הפחתת משקל
ללא צורך בשינוי
משמעותי באורחות החיים

ליווי אישי, שיחות
תמיכה ומוטיבציה
ותפריט יומי
מג’ייקוב שגיב

לקוחות ממליצים

שנים רבות סבלתי מעודף משקל, לחץ דם גבוה וסוכרת. ניסיתי מספר רב של תוכניות מסובכות ויקרות, אך לצערי אף אחת מהן לא נתנה תוצאות מבוקשות.
כשנודע לי על התוכנית של Forever, לא היססתי התחלתי למלא באופן מדויק אחר דרישות התוכנית.

והתוצאה...  נתוני לחץ הדם השתפרו, רמת הסוכר בדם הגיעה לנורמה והתלות בתרופות פחתה משמעותית. אני ניראה צעיר יותר, מרגיש אנרגטי ונמרץ במשך כל היום. המכרים שלי מתלהבים מהשינויים שחלו בי.

אני ממליץ לכולם להצטרף לתוכנית F.I.T. כי עכשיו אני יודע בוודאות: היא לא רק מנקה את הגוף אלא גם מסייעת בהורדת משקל עודף ובשיפור מצב הבריאות.

ד"ר מרק ז'לקובסקי,62 כפר סבא

אחרי שעברתי את רף ה 90 הק"ג ופתחתי בעיות בריאותיות שהסתיימו לפחות בשלושה אשפוזים שונים בבית החולים, החלטתי שאני מבצע ניקוי רעלים בעזרת תוכנית 9clean, אליה נחשפתי לראשונה בסמינר מוצרים בו השתתפתי.

הערכה והתהליך הפתיעו אותי. חוברת ההדרכה בערכה פשוטה להבנה וליישום, לא הייתי רעב, למדתי להכין לעצמי אוכל בתנור ומהשייקים עשיתי חגיגה - בכל בוקר, שייק משולב עם ירקות ירוקים שאני אוהב, ובערב עם תות שדה!

בתום תשעת הימים ירדתי 6.2 ק"ג, לחץ הדם השתפר והתייצב על רמה טובה מאוד והחשק ללכת ברגל גבר והשימוש בקולנועית הפך להיות כמעט מיותר.

במקרה הצורך לא אהסס לעשות שוב תשעת ימי ניקוי רעלים.
ממליץ לכל אחד להתנסות.
בשבילי זו הייתה חוויה.

אברהם שמע, 74 קיבוץ מזרע

אני ממליץ לכל אחד שחושב וצריך לעבור ניקוי רעלים לעשות את זה עם clean 9 בליוויו האישי של ג'ייקוב שגיב משפע ואלוורה. אין כמו לדעת שיש לך לאן לפנות ועם מי לדבר בכל רגע נתון בו עולה שאלה או רגע מאתגר בו יש עם מי להתייעץ ובמי להיתמך. לי זה היה חשוב ולכן בחרתי בשפע ואלוורה. בחרתי ולא טעיתי!

בתוך 9 ימים כאבי הבטן והצרבות המעירות שינה מהם סבלתי תקופה ארוכה וחשבתי שנגזר עליי לחיות איתם לנצח, נעלמו כלא היו. והיה גם בונוס!

השלתי 2.5 ק"ג ממשקל גופי, הצרתי היקפים וירדתי מידה אחת במכנס ובחולצה מה שגרם לי להרגיש טוב ושמח יותר בחתונה של אחי הקטן שהתקיימה יום אחרי סיום התכנית. תודה ל clean 9 ותודה אישית ומכל הלב לג'ייקוב שגיב!

מומלץ בחום!

גיא סמג'ה 39 מפרדס חנה

התחלתי את תהליך ניקוי הרעלים קלין 9 בעקבות בעלי במטרה להיגמל מהרגלי תזונה ועישון נוראיים והאמת שלא ציפיתי לתוצאות כאלה. לא רק שבתוך תשעה ימים בלבד נגמלתי מחשקים וירדתי במשקל (ככה על הדרך) אלא גם שימרתי את אורח החיים הבריא הזה. גם כיום (שמונה חודשים אחרי סיום תהליך הניקוי) הדחף שהכרתי למתוקים כבר לא קיים והפחתתי משמעותית את צריכת הקפה והסיגריות שלי!

אני אוכלת בריא ומסודר ואני שומרת על משקל גוף נורמלי ללא קושי או מאמץ מיוחד מצידי. לליווי האישי של ג'ייקוב מניות רבות בהישגים האלה ובשימור שלהם ואני ממליצה לכל מי שחושב או חושבת לעבור את התהליך החשוב, הבריא והמומלץ הזה, לעשות את זה רק בליוויו האישי של ג'ייקוב שתומך ועונה על כל שאלה גם הרבה אחרי שתהליך הליווי הרשמי מסתיים.

תודה ובהצלחה לבאים בתור!

רונית פוטרמן, 39 חדרה

circle copy
למידע נוסף ולהזמנת ערכת ניקוי רעלים לחיים בריאים Clean 9 מלאו את הפרטים: המשלוח ללא תשלום
circle copy
למידע נוסף ולהזמנת ערכת ניקוי רעלים לחיים בריאים Clean 9 מלאו את הפרטים:

המשלוח ללא תשלום

מה כוללת ערכת C9?

ערכת C9 כוללת שילוב סינרגטי של מוצרים טבעיים לניקוי הרעלים שהצטברו בגופכם ולהזנת המטבוליזם, כצעד ראשון לחיים בריאים יותר – ללא שינוי משמעותי באורח החיים הנוכחי שלכם:

קלין 9-מוצרים

* התמונה להמחשה בלבד ויתכנו שינויים במרכיבי הערכה

שפע אלוורה

גייקוב שגיב. טל: 054-3195022, דוא”ל: [email protected]